Naujiena

Bibliotekoje teikiama dokumentų laminavimo paslauga

2024 06 04

Paslauga teikiama Visagino viešojoje bibliotekoje (Taikos pr. 52).

Dokumentų laminavimas (karšto laminavimo būdu).

Viena iš seniausių ir iki šiol plačiai naudojamų medžiagų informacijai išsaugoti ir perduoti, nepaisant technologijų plėtros, išlieka popierius. Tačiau su juo reikia kruopščiai elgtis ir anksčiau ar vėliau jis susidėvi ir sugenda. Siekiant išsaugoti puikios būklės dokumentus, buvo išrastas laminavimas. Laminuojant dokumentus ne tik išsaugomas popierius, bet ir naudojamas kaip dokumento puošmena. Laminavimas naudojamas įvairiems spaudiniams: vizitinėms kortelėms, sertifikatams, kainoraščiams, kainų etiketėms, meniu, leidimams, kalendoriams, apdovanojimų pažymėjimams ir kitiems dokumentams.

Dokumentų laminavimo įkainiai:

• A3 formato 0,90 Eur
  • A4 formato 0,60 Eur
  • A5 formato 0,30 Eur
  • 80x111 mm 0,15 Eur

Услуга предоставляется в Висагинской публичной библиотеке по Тайкос, 52.

Ламинирование документов (горячая ламинация).

Одним из древних и по сегодняшний день широко применяемых материалов для сохранения и передачи информации, несмотря на развитие технологий, остается бумага. Но она требует бережного отношения и рано или поздно истирается, и разрушается. Для того чтобы сохранить документы в отличном состоянии и была придумана ламинация. Ламинирование документов не просто сохраняет бумагу, но и служит украшением документа. Ламинирование используется для самой разнообразной полиграфической продукции: визиток, сертификатов, прайсов, ценников, меню, пропусков, календарей, наградных грамот и других документов.

Расценки:

• A3 – 0,90 Eur