Bibliotekoje vyko kompiuterinio raštingumo mokymai „Kompiuterio pradžiamokslis: nuo ko pradėti?“

2023 10 20

Visagino viešosios bibliotekos filiale vyko kompiuterinio raštingumo mokymai senjorams „Kompiuterio pradžiamokslis: nuo ko pradėti?“, skirti Pasaulinei medijų ir informacinio raštingumo savaitei (#MIRKTsavaitė) pažymėti.

Mokymu metu dalyviai supažindinti su darbalaukyje esančiomis piktogramomis, mokėsi susikurti aplankus, rūšiuoti failus, naršė internete: susirado receptų, miesto stotelių tvarkaraštį, peržvelgė „Google“ žemėlapį. Jiems primintos ir saugaus naudojimosi internetu taisyklės.

Kviečiame visus norinčius toliau gilinti praktines naudojimosi kompiuteriu žinias Visagino viešosios bibliotekos ir filialo interneto skaityklose. Jose dirbančios darbuotojos atsakys į Jūsų klausimus kompiuterinio raštingumo temomis, padės susirasti Jums aktualią informaciją, suteiks individualias konsultacijas.

14 gegužės, 2024
Kompiuterinio raštingumo mokymai „Išmokime dirbti su Microsoft Word programa – 2 dalis“
23 balandžio, 2024
Kompiuterinio raštingumo mokymai „Išmokime dirbti su Microsoft Word programa“