Bibliotekoje vyko mokymai „Interneto vingiai: kaip nepasiklysti“

2024 01 31

2024 m. vasario 6 d. Visagino viešosios bibliotekos filiale vyko kompiuterinio raštingumo mokymai suaugusiems „Interneto vingiai: kaip nepasiklysti“, skirti Tarptautinei saugesnio interneto dienai paminėti.

Kalbėjome, kaip atpažinti patikimą svetainę, kokia informacija ir nuotraukomis galima dalintis internete, kokių gaunamų el. laiškų geriau neatidaryti. Kartu pamėginome sukurti saugų ir stiprų slaptažodį.

Mokymų pabaigoje susirinkusieji išbandė savo jėgas atsakinėdami „Draugiško interneto“ testo klausimus.

14 gegužės, 2024
Kompiuterinio raštingumo mokymai „Išmokime dirbti su Microsoft Word programa – 2 dalis“
23 balandžio, 2024
Kompiuterinio raštingumo mokymai „Išmokime dirbti su Microsoft Word programa“
09 vasario, 2024
Antroji kompiuterinio raštingumo pamoka „Saugus elgesys socialiniuose tinkluose“
31 sausio, 2024
Bibliotekoje vyko mokymai „Interneto vingiai: kaip nepasiklysti“
30 sausio, 2024
Kompiuterinio raštingumo pamoka „Saugus elgesys socialiniuose tinkluose“
20 spalio, 2023
Bibliotekoje vyko kompiuterinio raštingumo mokymai „Kompiuterio pradžiamokslis: nuo ko pradėti?“
18 rugpjūčio, 2023
Bibliotekoje vyko kompiuterinio raštingumo mokymai „Pasidaryk savo skaitmeninį nuotraukų albumą“
17 gegužės, 2023
Bibliotekoje vyko kompiuterinio raštingumo mokymai „Kaip prisijaukinti kompiuterį“