Kompiuterinio raštingumo mokymai „Išmokime dirbti su Microsoft Word programa – 2 dalis“

2024 05 14

2024 m. gegužės 14 d. Visagino viešosios bibliotekos filiale vyko kompiuterinio raštingumo pradedantiesiems mokymai „Išmokime dirbti su Microsoft Word programa – 2 dalis“, skirti Skaitmeninėms savaitėms (angl. All Digital Weeks).

Šie mokymai buvo orientuoti į pradedančiuosius, kurie norėjo išmokti naudotis teksto redagavimo programa ir tobulinti savo kompiuterinio raštingumo įgūdžius. Renginys suteikė puikią galimybę dalyviams išplėsti savo žinias bei išmėginti jas praktiškai.

Tokie mokymai ne tik padeda žmonėms išmokti naudotis šiuolaikinėmis technologijomis, bet ir skatina nuolatinį mokymąsi ir tobulėjimą.

14 gegužės, 2024
23 balandžio, 2024
Kompiuterinio raštingumo mokymai „Išmokime dirbti su Microsoft Word programa“
09 vasario, 2024
Antroji kompiuterinio raštingumo pamoka „Saugus elgesys socialiniuose tinkluose“
31 sausio, 2024
Bibliotekoje vyko mokymai „Interneto vingiai: kaip nepasiklysti“
30 sausio, 2024
Kompiuterinio raštingumo pamoka „Saugus elgesys socialiniuose tinkluose“
20 spalio, 2023
Bibliotekoje vyko kompiuterinio raštingumo mokymai „Kompiuterio pradžiamokslis: nuo ko pradėti?“
18 rugpjūčio, 2023
Bibliotekoje vyko kompiuterinio raštingumo mokymai „Pasidaryk savo skaitmeninį nuotraukų albumą“
17 gegužės, 2023
Bibliotekoje vyko kompiuterinio raštingumo mokymai „Kaip prisijaukinti kompiuterį“