Bibliotekoje lankėsi knygos „Velniškoji super profesija“ autorius Simonas Jurkevičius

2023 11 09

Visagino viešojoje bibliotekoje lankėsi Simonas Jurkevičius. Rašytojas, vertėjas, muzikantas, lektorius, gidas, lietuviams aprodantis Italiją, italams – Lietuvą bei aplinkines Šiaurės šalis. Bibliotekoje Simonas pristatė savo naujausią knygą „Velniškoji super profesija“. Susirinkę renginio dalyviai sužinojo, kodėl autorius taip pavadino savo profesiją ir knygą. Išgirdo daug įvairių pasakojimų iš rengiamų kelionių.

„Velniškoji super profesija“ tai trys knygos vienoje – autorius skaitytojas supažindina ne tik su įvairiais Europos miestais (Ryga, Talinas, Helsinkis, Stokholmas, Oslas, Roma, Venecija ir daug kitų), bet ir kviečia juos išvysti gido akimis – su visais privalumais ir trūkumais. Pasitelkęs šmaikštų stilių ir ironiją autorius pasakoja gido darbo virtuvę, aprašo neįtikėtinas kelionių situacijas, vienos jų – absurdiškai juokingos, kitos – skaudžiai dramatiškos. Knygoje pateikiamas itin skirtingas dviejų keliautojų tipų – italų ir lietuvių – portretas. Kad keliauti istorijomis būtų įdomu ir naudinga, autorius pateikia tris rekomendacijas ką įdomaus galima pamatyti ir nuveikti kiekviename mieste.

Skaitydami knygą „Velniškoji super profesija“ patirsite daug gerų įspūdžių. Ar suintrigavome? Leidžiamės į kelionę? Autoriaus knygų galite įsigyti bibliotekoje.

Buvo šiltas, įdomus autoriaus ir skaitytojų susitikimas.