Bibliotekoje lankėsi Visagino „Atgimimo“ gimnazijos mokiniai

2024 05 14

Visagino „Atgimimo“ gimnazijos 9B klasės mokiniai, lydimi mokytojos Svetlanos Bendelston, šiandien, 2024 m. gegužės 14 d., apsilankė Visagino viešosios bibliotekos filiale.

Mokiniai turėjo galimybę pamatyti dailininkės Olgos Kalininos batikos darbų parodą, pavadinimu „Pražydęs sielos sodas“, kuri žavi ne tik savo spalvingumu ir gražumu, bet ir slypinčia prasme bei kūrėjos įdėtais jausmais. Diskusijos apie tai, kaip menas veikia žmogaus sielą, leido mokiniams giliau suvokti meno įtaką ir įvairias jos išraiškas.

Mokiniai apžiūrėjo ir Visagino miesto maketą, diskutavo, kaip miestas pasikeitė nuo statybų pradžios. Akį patraukė ir Gedimino Žuklio skulptūra „Mūza“, kuri puošia bibliotekos patalpas nuo 1986 m.

Šis susitikimas bibliotekoje tapo ne tik puikiu laiko praleidimo būdu, bet ir puikia galimybe ugdyti mokinių kultūrinį akiratį, skatinti domėtis menu ir kultūra bei plėsti pažinimo ribas.