Dailininkės Olgos Kalininos batikos darbų paroda „Pražydęs sielos sodas“

2024 04 16

2024 m. balandžio 11 d. Visagino viešosios bibliotekos filiale įvyko dailininkės Olgos Kalininos batikos darbų paroda „Pražydęs sielos sodas“.

Atidaryme dalyvavo pati darbų autorė su savo šeima, jos draugai ir kolegos, jau spėję pamėgti spalvingus menininkės kuriamus darbus, bei šiaip smalsuoliai, užsukę pasižiūrėti ir susižavėję „plevenančiu menu“, papuošusiu bibliotekos filialo sienas. Talentingosios dailininkės kūriniai skleidžia ypatingą ramybės ir saugumo jausmą, išraiškingi, pasižymintis savitu bruožu, alsuoja gėriu ir meile.

Pristatymo metu skambėjo ansamblio „Sepa Asorti“ atliekami kūriniai, pagyvinę ir taip šiltą renginio atmosferą.

Visus visus, tiek besidominčius šia technika, tiek norinčius pasigrožėti darbais, kviečiame aplankyti parodą, kuri veiks iki gegužės 15 d.