Edukacinė popietė vaikams „Mūsų keturkojai draugai“

2024 10 11

Auksaspalviškai rudenėjančią 2024 m. spalio 10 dieną Visagino viešosios bibliotekos filiale buvo surengta edukacinė popietė vaikams „Mūsų keturkojai draugai“, skirta Pasaulinei gyvūnų dienai paminėti. Renginyje dalyvavo Visagino kūrybos ir menų akademijos animacijos studijos „Juodas katinas“ ugdytiniai (mokytoja Katsiaryna Ahryzka). Popietėje buvo supažindinta su gyvūnų laikymo ir priežiūros taisyklėmis, mokyta atsakomybės, kaip elgtis su savo gyvūnėliu.

Vaikai nuotaikingai pasakojo apie savo augintinius – kates ir šuniukus, triušius ir papūgėles. Puikius patarimus dalijo bibliotekos savanorė Anastasija, kuri kartu su savo augintine Lėja pademonstravo dresūros elementų, patarė, kaip saugiai prieiti prie svetimo šuns, ar kada geriau nesiartinti.

Jaunieji bibliotekos lankytojai susipažino su bibliotekoje veikiančia literatūros paroda „Knygos, kuriose gyvūnai gyvena“. Joje buvo pristatytos populiariausios knygos apie gyvūnus. Visus labai sudomino Selemono Paltanavičiaus, Mariaus Čepulio, Holly Webb ir kitų rašytojų knygos apie gyvūnus.

Dėkojame renginio dalyviams už puikiai praleista laiką bei šiltus pokalbius apie žmogaus ir gyvūnų draugystę.