Edukacinis užsiėmimas „Kalėdos – stebuklų metas“

2023 12 12

2023 m. gruodžio 12 dieną Viešojoje bibliotekoje lankėsi Visagino „Verdenės“ gimnazijos lavinamųjų klasių mokiniai. Jie klausėsi pasakojimo apie „Stebuklingas skraidančias knygas“ ir žiūrėjo puikų to paties pavadinimo trumpametražį filmą.

Kalėdos – laukiamiausia žiemos šventė, kurios vienodai laukia ir maži, ir dideli. Žaliaskarė eglė – vilties ir amžinojo gyvenimo simbolis. Kalėdų eglutės tradicija pirmiausiai paplito dvaruose, mokyklose bei bažnyčiose. Vėliau Kalėdų eglutę ėmė puošti kiekvienuose namuose. Vaikai sužinojo, kada pirmosios eglutės pastatytos ant stalo, kad dažniausiai jos būdavo puošiamos sausainėliais, obuoliais, šiaudiniais žaisliukais.

Kūrybinio užsiėmimo metu mokiniai popierines eglutes išdabino baltomis snaigėmis, spalvotomis juostelėmis, žėrinčiomis žvaigždutėmis.

Renginio pabaigoje linkėjome susirinkusiems gražių švenčių ir kvietėme apsilankyti bibliotekoje.