Kompiuterinio raštingumo mokymai „Išmokime dirbti su Microsoft Word programa“

2024 04 23

2024 m. balandžio 23 d. Visagino viešosios bibliotekos filiale vyko kompiuterinio raštingumo mokymai pradedantiesiems „Išmokime dirbti su Microsoft Word programa“, skirti Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

Mokymų metu susipažinome su „Microsoft Word“ programos aplinka, išmokome įvairių teksto formatavimo gudrybių. Tai apėmė teksto numeravimą, antraščių ir poraščių tvarkymą, lentelių kūrimą ir dar daugiau.

Įgytos žinios leis dalyviams savarankiškai kurti dokumentus, rašyti prašymus ar ruošti CV.

Šie mokymai buvo skirti tiems, kurie nori pradėti dirbti su teksto redagavimo programa ar pagerinti savo jau turimus kompiuterinio raštingumo įgūdžius.

Kviečiame sekti naujienas bibliotekos puslapyje www.visaginobiblioteka.lt ar bibliotekos Facebook paskyroje apie būsimus antros dalies mokymus „Microsoft Word“ tema, kurie įvyks jau š. m. gegužės mėn.