Kompiuterinio raštingumo pamoka „Saugus elgesys socialiniuose tinkluose“

2024 01 30

2024 m. sausio 30 d. Visagino viešosios bibliotekos filiale vyko pirmoji kompiuterinio raštingumo pamoka moksleiviams „Saugus elgesys socialiniuose tinkluose“ pagal asociacijos „Langas į ateitį“ ir „Viešieji interneto prieigos taškai“ projektą „Medijų raštingumo stiprinimas bendruomenėse: kritinį mąstymą ugdykime kartu!“.

Per mokymus bibliotekininkės supažindino dalyvius, kaip saugiai ir atsakingai elgtis internetinėje erdvėje, ypač atkreipdamos dėmesį į internete slypinčius pavojus ir grėsmes. Vaikams buvo paaiškinta, kas yra žalingas turinys, kokia informacija yra jų asmeninė, kuria negalima dalintis su aplinkiniais, kaip atsirinkti, ką internete galima viešinti, ką daryti, norint išvengti pavojų.

Tikimės, kad moksleiviai, išklausę pamoką, įgijo naujų žinių bei patirties, o ateityje, naudodamiesi internetu, bus atidesni bei saugesni.