Kūrybos darbų paroda „Dviejų autorių pasauliai“

2024 10 12

Visagino viešosios bibliotekos filiale (Sedulinos al. 14/3) iki 2024 m. spalio 31 d. veikia visaginiečių Veros Civenkovos ir Andrejaus Denisenko kūrybos darbų paroda „Dviejų autorių pasauliai“. Ši spalvinga tapybos ekspozicija kviečia lankytojus į kelionę po du unikalius kūrybinius pasaulius, kurie subtiliai susilieja meniniame dialoge.

Parodos atidaryme, spalio 11 d. pristatyti darbai išsiskiria savitu požiūriu ir jautria realybės bei vidinių būsenų interpretacija, perteikta tapybos meno kalba. Paroda atveria duris į autorių vidinį pasaulėvaizdį, kviesdama lankytojus atrasti asmeniškas istorijas, slypinčias kūriniuose.

Vera Civenkova ir Andrejus Denisenko – talentingi menininkai, jau ne kartą dalyvavę Visagino viešosios bibliotekos rengiamose parodose bei eksponavę savo darbus VKC „Draugystė“ salėje, Ignalinos, Zarasų ir Ludzos (Latvija) kraštotyros muziejuose. Jie taip pat dalyvavo prestižiniuose parodose-konkursuose „Aukso vainikas“ Visagine ir Zarasuose, pelnydami meno mylėtojų dėmesį ir pripažinimą.

Kviečiame aplankyti parodą!