Literatūros valandėlė „Šliumpu pumpu meškinai...“

2024 04 25

Ar žinote, kad ne tik žmonės, bet ir knygos turi savo gimtadienius?

2024 m. balandžio 25 d. Visagino viešosios bibliotekos filiale įvyko literatūros valandėlė „Šliumpu pumpu meškinai...“, skirta Vytės Nemunėlio poemėlės „Meškiukas Rudnosiukas“ 85-mečiui ir Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei. Švęsti nesenstančios knygos gimtadienį susirinko Visagino „Verdenės“ gimnazijos 2b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Šoliūnaitė Pavilionienė).

Bibliotekininkė N. Sokolova supažindino vaikus su Vytės Nemunėlio biografija ir kūryba. „Meškiukas Rudnosiukas“ – žinomiausias poeto kūrinys, kuris eina 4-uoju numeriu reikšmingiausių knygų vaikams ir paaugliams kataloge „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“.

Renginio metu mokiniai klausėsi eiliuotos pasakėlės, žaidė literatūrinį žaidimą, greitai ir teisingai atsakinėjo į viktorinos klausimus, o smagią draugiją vaikams palaikė linksma pliušinių meškiukų šeimynėlė.

Ačiū vaikams ir mokytojai už gražų bendradarbiavimą ir iki kitų susitikimų.