Meistriškumo klasė „Lapai sukasi ratu. Rudenėlis, kaip smagu“

2024 10 08

Jeigu nėra pamokos, mūsų mylimi skaitytojai visada žino, kur smagiai praleisti laiką! Biblioteka tampa ta vieta, kurioje galima ne tik skaityti knygas, bet ir dalyvauti kūrybiniuose užsiėmimuose bei renginiuose, tokiuose kaip meistriškumo klasės ar edukacinės veiklos. Tai puiki vieta ne tik mokytis, bet ir smagiai bei prasmingai praleisti laiką su draugais.

Šiandien septintokės turėjo išskirtinę galimybę dalyvauti meistriškumo klasėje „Lapai sukasi ratu. Rudenėlis, kaip smagu“, kurią vedė bibliotekininkė Tatjana. Moksleivės smagiai ir kūrybingai leido laiką mokydamosi karpinių meno, naudojant rudeninius lapus kaip pagrindinę medžiagą. Visi dalyviai liko sužavėti, nes ne tik pasinėrė į kūrybos procesą, bet ir pasigamino gražius kūrinius iš lapų.

Renginys buvo ne tik linksmas, bet ir naudingas. Be to, moksleivės suspėjo išsirinkti knygas iš bibliotekos, kad pratęstų savo kelionę po literatūros pasaulį. Tai buvo puikus būdas suderinti kūrybingumą ir mokymąsi!