Mokiniai iš „Gerosios vilties“ progimnazijos svečiavosi bibliotekoje

2024 06 19

Visagino viešoji biblioteka šią savaitę sulaukė ypatingų svečių – mokinių iš „Gerosios vilties“ progimnazijos. Ši neįprasta diena buvo kupina džiaugsmo, kūrybos ir smagių pramogų, kurios įtraukė vaikus ir leido jiems patirti naujų įspūdžių.

Vos tik atvykę, mokiniai susidūrė su spalvinga ir kvapnia veikla – muilo burbulų pūtimu. Ši pramoga sukėlė daug juoko ir džiaugsmo, o vaikai noriai varžėsi, kas išpūs didžiausią ir gražiausią burbulą. Spindintys burbulai pakilo aukštai į orą, sukurdami magišką atmosferą ir suteikdami vaikams neišdildomų įspūdžių.

Po muilo burbulų pramogų mokiniai buvo pakviesti dalyvauti įvairiuose žaidimuose. Vaikai žaidė tiek tradicinius, tiek naujus žaidimus, kurie skatino komandinius įgūdžius ir draugiškumą. Visi žaidimai buvo pritaikyti skirtingo amžiaus vaikams, todėl kiekvienas galėjo rasti sau tinkamą užsiėmimą ir smagiai praleisti laiką su bendraamžiais.

Dienai bėgant, mokiniai galėjo išlaisvinti savo kūrybiškumą piešdami. Bibliotekos darbuotojai paruošė įvairių piešimo reikmenų ir leidinių, kurie įkvėpė vaikus kurti spalvingus ir originalius meno kūrinius. Vaikai su džiaugsmu piešė savo svajones, mėgstamas veiklas ir įvairias fantazijas. Piešiniai atspindėjo jų vidinį pasaulį ir suteikė galimybę išreikšti savo jausmus ir mintis.

Mokiniai taip pat turėjo galimybę susipažinti su rožių paroda, kuri ypač patiko mergaitėms. Ši paroda ne tik suteikė estetinį malonumą, bet ir leido vaikams sužinoti daugiau apie šiuos gražius augalus. Mergaitės džiaugėsi galėdamos pasigrožėti įvairių rūšių ir spalvų rožėmis, sužinoti jų istorijas ir reikšmes.

Vėliau mokiniai žiūrėjo filmą, kuris sužavėjo visus savo įdomiu siužetu ir nuostabia vaizdine medžiaga. Filmo peržiūra suteikė vaikams galimybę atsipalaiduoti ir mėgautis nuotykių kupinu pasauliu.

Po renginio daugelis vaikų dar liko bibliotekoje, kur tęsė smagias pramogas žaisdami stalo žaidimus.