Mūsų bibliotekoje – jaunimo kūrybos fiesta!

2024 09 27

Kaip smagu, kad mūsų biblioteka vėl pritraukė gausų būrį jaunimo, trokštančio išreikšti savo kūrybines galias ir pradžiuginti artimuosius nuostabiais rankų darbo kūriniais! Juk kūrybiškumas – tai ne tik smagus užsiėmimas, bet ir galimybė sukurti dovaną, kuri bus unikali ir širdinga.

Nesvarbu, ar esi darbštus ir kantrus rankdarbių entuziastas, ar visad skubi ir ieškai naujų idėjų – mes pasiruošę padėti visiems! Mūsų bibliotekoje rasi ne tik įvairiausių medžiagų ir įrankių, bet ir draugišką bendruomenę, kuri visada noriai dalinasi patirtimi ir idėjomis.

Rankdarbiai – tai galimybė išlaisvinti savo vaizduotę, sukurti kažką tokio, kas niekada nesikartos. Kiekvienas gaminys yra tarsi mažas stebuklas, gimęs iš tavo rankų ir širdies. O kas gali būti geriau už tokią dovaną, kuri ne tik džiugina akį, bet ir šildo širdį?

Mūsų bibliotekoje galite ne tik kurti, bet ir užmegzti naujas draugystes. Kiekvienas susitikimas bus ne tik kūrybingas, bet ir linksmas, kupinas juoko ir šiltų pokalbių.

Tad kviečiame visus užsukti į mūsų biblioteką, pasisemti idėjų, įkvėpimo ir, žinoma, smagiai praleisti laiką! Rankdarbiai – tai ne tik kūryba, bet ir puikus būdas pabūti kartu su bendraminčiais, dalintis džiaugsmu ir įkvėpimu.

Projektas 2022-1-LVO2-KA210_YOU-000084630 „Stay local to grow global!“ finansojamas ES lėšomis.