Rytmetis „Draugauk su knyga ir biblioteka“

2021 06 22

Visagino viešosios bibliotekos vaikų literatūros sektoriuje lankėsi „Verdenės“ gimnazijos stovyklėlės „Zuikių mokyklėlė“ stovyklautojai – būsimieji pirmokai su savo mokytojomis. Vaikai susipažino su biblioteka – knygų namais, sužinojo, kaip tapti skaitytoju ir parsinešti patinkančią knygą į namus. Bibliotekoje jie atrado daugybę įvairių knygų: žaislinių, garsinių, apie dangų ir žemę, automobilius, riterius ir princeses, žmogaus kūną, žvėris ir fantastinius gyvūnus. Vaikai noriai vartė pasiūlytas knygeles, o vėliau klausė bibliotekininkės R. Sorokinos pasakojamo W. Joyce „Stebuklingos skraidančios Moriso Lesmuro knygos“ siužeto ir žiūrėjo pagal šią knygą pastatytą to paties pavadinimo filmuką. Po renginio vaikai susidomėjo bibliotekoje esančiais stalo žaidimais ir juos žaidė. Linksmai nusiteikę vaikai pažadėjo į biblioteką grįžti su tėveliais.