Virtualaus fotoprojekto „Aš myliu Visaginą“ paveikslai

2023 12 13

2023 metų pradžioje Visagino viešoji biblioteka pakvietė visaginiečius dalyvauti virtualiame fotoprojekte „Aš myliu Visaginą“.

Šiuo projektu norėjome parodyti suasmenintą fotografo ryšį su Visagino miestu. Kiekviena dalyvio fotografija – tai atskira akimirka, atskleidžianti individualų autoriaus požiūrį į mus supančią aplinką, kur pažįstami objektai, architektūra, žmonės, sąveikoje su neapsakomu mus supančiu kraštovaizdžiu, žadina neabejingą stebėtoją ieškoti emocinio kontakto su ta ypatinga vieta, kurioje mes gyvename.

Gruodžio mėnesį projektas įgavo tęsinį – gautas Visagino rekreacijos paslaugų centro filialo „Visagino parkas“ vedėjos Airidos Drus pasiūlymas, fotografų leidimu, atspausdinti nuotraukas ant drobių ir paveikslo formatu papuošti vidines šio centro patalpų sienas.

Dėkojame fotografams už nuostabias nuotraukas ir gerbiamą Airidą Drus už gražią idėją. Tikimės, kad šiuos paveikslus pamatys daug miesto svečių.